marți, 8 mai 2012

Reactie nepotrivita!

In acest videoclip ni se prezinta un 'om', cu un comportament nu tocmai potrivit. Participand la o emisiune televizata,acesta trebuie sa dea dovata de bun simt si sa asculte sfaturile,parerile celor din juriu. Insa,nu toti inteleg acest lucru..de aceea intalnim adesea,chiar si in viata de zi cu zi..persoane de genul :)!
De la Chitic Florentina

Un comentariu:

  1. Hai sa fim seriosi acum. Asta nu e un caz nefericit, asta e un caz tragic. Nu vad rostul in a te duce si a te face de ras la o emisiune pe care o vede toata tara. Ok, e dreptul fiecaruia de a se exprima liber. Dar ce a devenit exprimarea libera? Mai rau e ca si cei care se ocupa de emisiune au ales sa arate asta, sa ofere 3 minute de prostie, pana la urma, pe cand puteau sa arate un copil talentat sau un alt grup. Altceva, domnule. E o dorinta imensa de a televiza incultura si "altele". O zi buna. :)

    RăspundețiȘtergere